Ortodonta w naszej przychodni – zapraszamy do wizyt

Ortodonta

Serdecznie zaprasza Państwa na wizytę – nasz ortodonta – Pani doktor Katarzyna Rajkowska. Ortodoncja to dziedzina stomatologii, zajmująca się m.in. leczeniem wad  zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korekcją nieprawidłowości zębowych. Leczenie ortodontyczne przeprowadza się u pacjentów w każdym wieku z powodów profilaktycznych i estetycznych. Wybrane usługi z zakresu ortodoncji to:

  • Badanie ortodontyczne
  • Badanie ortodontyczne z modelami diagnostycznymi
  • Modele diagnostyczne
  • Wizyta kontrolna leczenia aparatem ruchomym
  • Wizyta kontrolna leczenia aparatem stałym

Ortodoncja to zabiegi lecznicze, nie tylko poprawia i przywraca prawidłowe funkcję zgryzowe jamy ustnej, ale również ma decydującą rolę w uzyskaniu idealnej estetyki i pięknego uśmiechu. Jest dziedziną stomatologii najbardziej akceptowaną i i dającą najniższe poczucie leku pacjentom w kontakcie z lekarzem.

Obecnie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i leczeniem aparatami stałymi różnych typów, wady zgryzu leczy się także u ludzi dorosłych. Szczególnie u tych którzy w dzieciństwie nie mieli na taką opiekę szans. Często leczenie ortodontyczne jest nieodzownym etapem w cyklu całej terapii ludzi dorosłych łącznie z leczeniem chirurgicznym i protetycznym, prowadzącym do idealnej estetyki w stabilnej i zrównoważonej zgryzowo – zdrowej jamy ustnej

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem  oraz do umówienia wizyty.

Lokalizacja

Klinika w Gdańsku (Hallera)

Al. Gen. Hallera 137
80-416 Gdańsk
tel. 58 719 16 16
tel. kom. 501 259 846
Zobacz mapę Umów wizytę

Klinika w Gdańsku (Norwida)

ul. C.K.Norwida 7
80-280 Gdańsk
tel. 58 719 37 00
tel. kom. 506 991 877
Zobacz mapę Umów wizytę

ⓒ2020 Stomatologia dziecięca i rodzinna Wiewiór-Ka

Realizacja: Web Room Studio