Aktualności

Zatrudnimy lekarzy dentystów

Zatrudnimy lekarzy dentystów

Serdecznie zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów i asystentki – w nowo wybudowanym oddziale naszej przychodni , znajdującym się na Osiedlu Garnizon.
Oferujemy Państwu:

> Doskonałe warunki pracy – w prestiżowym budynku biurowo-mieszkalnym – w centralnej części Osiedla Garnizon. Specjalnie zaprojektowaną i doskonale wyposażoną infrastrukturę przychodni .
> Duża baza pacjentów – dorosłych i dzieci – elastyczny wybór terminów i miejsca w grafiku.
> Możliwość pracy z pacjentami od zaraz.
> Dobrze zorganizowaną pracę w zgranym zespole , w dobrej atmosferze.
> Elastyczne i satysfakcjonujące warunki zatrudnienia.
> Duże możliwości pogłębienia wiedzy i doświadczeń zawodowych w zespole lekarzy z dużymi kwalifikacjami.
Zapraszamy do kontaktu, niezobowiązującej rozmowy , prezentacji miejsca i możliwości współpracy.

Telewizory w gabinetach

Telewizory w gabinetach

Dla zwiększenia komfortu naszych pacjentów zamontowaliśmy w naszych gabinetach telewizory. Podczas zabiegu można teraz wybrać sobie ulubiony program telewizyjny, zrelaksować się a zabieg minie niepostrzeżenie. Dobry nastrój oraz samopoczucie naszych pacjentów jest dla nas bardzo ważne.


Skaling, piaskowanie i fluoryzacja – prostym sposobem na piękny uśmiech

Skaling, piaskowanie i fluoryzacja – prostym sposobem na piękny uśmiech

Skaling i piaskowanie to zabiegi profesjonalnego oczyszczania zębów z kamienia, osadu i płytki nazębnej z patologicznym biofilmem. Zanieczyszczenia te gromadzą się systematycznie w zakamarkach jamy ustnej. Skaling polega na oczyszczaniu tych zakamarków drobnym instrumentem wprowadzonym w ruch falami dźwiękowymi (dodatkowo używa się sprayu wodnego). Jedyną  możliwością usunięcia osadu, mocno związanego z gładkimi i dużymi powierzchniami zębów jest piaskowanie. Czyli zmycie go, za pomocą wyrzucanego pod dużym ciśnieniem , bardzo drobnego  syntetycznego piasku z wodą i powietrzem. Są to zabiegi pracochłonne i wymagające precyzji, ale ich efekty czyli uczucie świeżości i poprawa wyglądu zębów są odczuwalne natychmiast. Skaling z piaskowaniem porównać można do generalnego sprzątania domu przed świętami. Regularne porządki domowe są niezbędne do codziennego komfortu życia, tak jak codzienne zabiegi higieniczne są podstawą zdrowia – nie zastąpią one jednak porządków gruntownych, wykonywanymi rzadziej, ale za to dogłębniej. Każdy potrzebuje takiego zabiegu, choć nie każdy w jednakowych odstępach  czasu. Dlatego też, w trakcie wizyty kontrolnej lekarz zawsze zwraca uwagę na stan higieny jamy ustnej i ewentualnie go zaleca. Wybielanie domowe Jest to skuteczny i bardzo bezpieczny zabieg  rozjaśniający naturalny kolor zębów. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji. W bardzo prosty i szybki sposób następuje diametralna zmiana wizerunku. Wybielający żel ( nadtlenek   karbamidu), umieszczany w nakładkach na zęby, wykonanych indywidualnie w laboratorium dentystycznym, zmienia strukturę na bielszą. Zmiana ta nie powoduje żadnych zmian patologicznych. Za zmianę odpowiedzialny jest aktywny tlen, który również działa odkażająco. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując nakładki z żelem na noc. Efekt pięknego białego uśmiechu uzyskuje się od 3  do 7 nocy.


Laser biostymulacyjny TREATLITE

Laser biostymulacyjny TREATLITE

W celu polepszania państwa komfortu w trakcie zabiegów, stale staramy się poszerzać wyposażenie naszej przychodni w nowoczesny sprzęt i  technologie. Od niedawna stosujemy w naszej przychodni laser biostymulacyjny TREATLITE. Stosowanie lasera poprzez naświetlanie tkanek zęba znacznie zmniejsza wrażliwość zębiny na nawiercanie podczas leczenia zachowawczego. Według doświadczeń lekarzy, efekt przeciwbólowy jest na tyle silny, że umożliwia, u niektórych Pacjentów, odstąpienie od podania środka znieczulającego.

http://treatlite.pl/


 

Ortodonta w Wiewiórce 🙂

Serdecznie zapraszamy Państwa na wizytę u ortodonty – Pani doktor Maja Aleksandorwicz. Pierwszy, inauguracyjny dyżur odbędzie się 14.05.2016 r. – warto się zapisać bo chętnych przybywa ZAPRASZAMY !


Nowa klimatyzacja w naszej przychodni

Dla Państwa komfortu – uruchomiliśmy w naszej przychodni nowoczesną klimatyzację wykonaną w systemie “multi-zone”. Od kwietnia zapraszamy Państwa nawet w najcieplejsze dni ( mając nadzieję ,że wreszcie nadejdą ).


 

Nasz nowa strona WWW !

Dzień dobry! Witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej. Znajdziecie tu Państwo mnóstwo nowych informacji – szczególnie o naszych promocjach i konkursach !